Kadrina korvpallimeeskond osaleb meeste tantsupeol

Kadrinas pannakse karud tantsima, sest tantsujuht Helena Mägil on koostöös oma assistendi Andres Sõbraga tõsine plaan viia tuleval suvel Rakveres toimuvale meeste tantsupeole Kadrina Karude korvpallimeeskonna mängijad.

Kadrina Karude korvpallimeeskonna esimese tantsutrenni lõpus õpiti publikule kummardama, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Algus oli pigem selline konarlik, aga siis nad said aru, mis toimub ja et see pole päris see, mida nad oma trennides teevad, ja me saime ilusti vedama. Lõppkokkuvõttes läks üllatavalt hästi," ütles tantsuõpetaja Helena Mägi.

Kadrina Karude korvpallur Rait Tammet ütles, et mehed tahtsid tantsutunnist ära hiilida, aga lõpuks võtsin end ikkagi kokku. "Kogukonna nimel tuleme kohale ja näitame, et oleme spordimehed ja seisame Kadrina eest," sõnas Tammet.

Mõte korvpallurid meeste tantsupeole viia tuli tantsuõpetajal mänge vaadates. "Mulle jäi silma, et korvpallimängus liigutakse väga palju Eesti rahvatantsu põhisammudega, ja siis me Andresega otsustasime, et paneme poisid muusika taktis liikuma, liigutame nad ühes suunas ning paneme kaabud pähe ja läheme meeste tantsupeole," rääkis Helena Mägi.

Kadrina Karude peatreener Andres Sõber ütles, et tantsupeole minek tekitab uhke tunde. "Meil on väga uhke olla 2.-3. juulil Rakveres ja ma arvan, et see on meeskonna jaoks ka kokku liitev ettevõtmine ja see annab võib-olla kevadel nii mõnegi võidu meile," lausus Sõber.

Järgmise aasta juulikuu esimesel nädalavahetusel toimuvale meeste tantsupeole "4 venda" lõpeb registreermine 19. novembril ehk meestepäeval.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: