Confido ostab Tartu Tamme Erakliiniku

Confido kiirkliinik.
Confido kiirkliinik. Autor/allikas: Confido

Eesti suurim erameditsiinikontsern Confido Healthcare Group allkirjastas lepingu Tartus tegutseva Tamme Erakliiniku AS-i ostmiseks, tehingule peab heakskiidu andma konkurentsiamet.

Confido Tartu Raatuse kliiniku juht Kristin Raudsepp ütles, et tänu Tamme Erakliiniku omandamisele saavad nad laiendada oma teenuste valikut ja meeskonda tugevdada.

1995. aastal asutatud Tamme Erakliinikus töötab üle 30 spetsialisti, eelmisel aastal tehti kliinikus ligi 10 000 visiiti.

Kliinik pakub meditsiini- ja raviteenuseid günekoloogia ja ämmaemanduse, kõrva-, nina- ja kurguhaiguste, reumatoloogia, neuroloogia, naha- ja suguhaiguste, uroloogia, kardioloogia ja üldkirurgia erialadel koos laboratoorsete ja sonograafiliste uuringute ning operatiivse raviga.  

Viimasel paaril aastal on Confido avanud Lõuna-Eestis Lõunakeskuse kiirkliiniku ja Confido Tartu Raatuse kliiniku.

Confido gruppi kuuluvad pere-, üld- ja eriarstiabi ja töövõime hindamist pakkuv Confido Meditsiinikeskus, kaubanduskeskustes asuvad Confido Kiirkliinikud, Confido Vaimse Tervise Keskus, Confido Sõltuvusravikeskus, Confido Heaolukeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus, Confido Laserravikeskus ja Confido Päevakirurgiakeskus.

Lisaks kuulub Gruppi Perearsti Nõuandeliin OÜ, mis haldab perearsti nõuandetelefoni 1220.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: