Õhtuleht otsustas samuti esmaspäevasest ilmumisest loobuda

Riikliku kandefirma Omniva esitatud hinnatõus sunnib Õhtulehte muutma paberlehe ilmumispäevade arvu ja loobuma esmaspäevasest kandest.

Seetõttu jõuab Õhtuleht 9. jaanuarist 2023 nii üksikmüüki kui ka tellijate postkastidesse viiel päeval nädalas, teatas väljaanne.

Õhtulehe teatel on nad Eesti suurim päevaleht, novembris oli Õhtulehe tiraažiks 33 500. 

Neljapäeval teatas Postimees Omniva hinnatõusule viidates, et piirab paberlehe ilmumispäevade arvu - järgmisel aastal saabub Postimehe paberleht tellijate postkasti viiel päeval nädalas ning ära jääb esmaspäevane väljaanne.

Postimees Grupi tegevjuhi Toomas Tiiveli sõnul on otsus ajendatud nii kande- kui paberihinna pidevast tõusust ning üleüldisest hinnatõusust. Viimase tõuke selleks andis riigile kuuluva postiettevõtte Omniva otsus tõsta uuest aastast paberlehtede kojukande hinda üle 20 protsendi.

Delfi Meedia juhatuse esimees Argo Virkebau ütles ERR-ile, et Eesti Päevaleht (EPL) kavatseb esmaspäeviti ilmumist jätkata.

Samas hakkas Eesti Päevaleht juba 2019. aasta sügisel ilmuma viiel päeval nädalas, sest laupäevase ajalehe väljaandmisest otsustati majanduslikel põhjustel loobuda.

Äripäev hakkas aprillist 2020 ilmuma nädalalehena, kuid lõpetab uuest aastast paberlehel ilmumise üldse.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: