Video: Enefit Green räägib suurest tuuleparkide investeeringust

Enefit Green on otsustanud alustada Sopi-Tootsi ja Kelme I tuuleparkide ehitusega. Tegemist on viimaste aastate suurima investeeringuga taastuvenergiasse ning kokku investeerib Enefit Green nendesse parkidesse järgmise kahe aasta jooksul ligi pool miljardit eurot.

Reedel algusega kell 10.30 toimuval pressikonverentsil räägib ettevõte investeerimisplaanidest lähemalt ning ERR-i portaalis näeb seda otsepildis.

Uute tuuleparkide rajamise otsust tutvustavad Enefit Greeni juhatuse esimees Aavo Kärmas, juhatuse liige ja finantsjuht Veiko Räim ning tuuleenergia valdkonnajuht Lauri Ulm.

Sopi-Tootsi tuulepargist saab Baltimaade suurim ja kaasaegseim tuulepark, mille võimsus ja toodang on pea sama suured kui kogu Eesti praegustel tuuleparkidel kokku. Kelme 80-megavatine tuulepark saab olema Enefit Greeni suurim sealne tuuleenergia tootmisjaam ning esimene etapp kolmeosalisest arendusprojektist, teatas ettevõte.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: