Urmas Vaino vahetab valdkonda ja võtab teletööst pausi

Urmas Vaino.
Urmas Vaino. Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Paljusid päevakajalisi saateid juhtinud Urmas Vaino on otsustanud teha kannapöörde ja lõpetab pärast kevadhooaega saatejuhi töö televisioonis.

"Olen otsustanud teha teletöösse pausi: 30 aastat raadiot ja telet, see pole naljaasi, võtab võhmale. Et jaksu jätkuks, tuleb vahepeal teha midagi muud, õppida uut, sõnastada teistsuguseid küsimusi ja leida neile vastuseid," selgitas Urmas Vaino.

"Olen väga tänulik kolleegidele, kellega viimastel aastatel oleme koos saateid teinud – toimetajad, režissöörid ja muidugi produtsent Birgit Rae – suur tänu teile aastatepikkuse loova koostöö eest!"

Urmas Vaino juhib hetkel ETV-s teisipäeviti päevakajalist arutelustuudiot "UV Faktor" ja on kaasa teinud lugematutes teleprojektides. Vainot näeb tele-ekraanil veel käesoleva hooaja lõpuni, "UV Faktor" on viimast korda ETV kavas 23. mail.

ERR-i päevajaliste saadete peatoimetaja Peep Kala tänab Vainot tehtu eest ja soovib edu uutes väljakutsetes ja lisab, et telemaja uksed jäävad saatejuhile ka edaspidi avatuks.

Edasisi programmiplaane kommenteerides lubas Kala, et laiapõhjalisi ühiskondlikke arutelusid pakub ETV ka edaspidi. Uueneva programmi kohta jagatakse infot vastu sügist.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: