Target vähendab kasvava kuritegevuse tõttu San Franciscos äritegevust

Targeti pood USA-s
Targeti pood USA-s Autor/allikas: SCANPIX/AFP/SCOTT OLSON

Jaemüügihiiglane Target sulgeb San Francisco piirkonnas mitu poodi, kuna linnas kasvab kuritegevus. Poevarguste tõttu plaanib Target sulgeda veel poode, mis asuvad Portlandis, New Yorgis ja Seattle'is.

Target teatas, et poodide sulgemine toimub 21. oktoobril ja ettevõtte juhid väidavad, et teevad seda oma äri kaitsmiseks. 

Target teatas samuti, et võrreldes pandeemia aegse ajastuga on firma müük vähenenud. Tarbijad kulutavad vähem raha rõivastele, kodutehnikale, kuna toidu ja muude esmatarbekaupade hinnad tõusevad. 

Firma sulgeb kolm poodi San Francisco piirkonnas. Target jätab piirkonda alles 32 poodi. San Francisco on hädas kuritegevusega, hiljuti vähendas seal oma äritegevust ka jaemüügifirma Nordstrom, vahendas The Wall Street Journal

Target teatas, et varguste tõttu sattus ohtu firma töötajate ja klientide turvalisus. Firma teatas, et kuritegevuse kasv sööb ka ettevõtte kasumit. 

Target on USA üks suurimaid jaemüüjaid, firmal on ligi 1900 poodi. 

USA jaemüüjad on juba varem teatanud, et seisavad silmitsi kasvava varguste lainega.

Toimetaja: Karl Kivil

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: