Galerii: ERR-i uudistetoimetus saatis Anvar Samosti Postimehesse teele

Vaata galeriid
36 pilti
Reedel on viimane tööpäev kümme aastat ERR-i uudistetoimetust juhtinud Anvar Samostil, kes alates esmaspäevast asub tööle Postimehe peatoimetajana. Uudistetoimetuse rahvas saatis Samosti tänusõnade ja meenetega teele.

Pühapäeval on Vikerraadios eetris viimane saade "Samost ja Aaspõllu"

Anvar Samost on töötanud ka varem Postimehes, esimest korda 1992. aastal. Ta on olnud ka Postimehe peatoimetaja.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi















































