Kell 21.35 "Esimeses stuudios" kindralmajor Indrek Sirel
Äsja lõppenud suurõppusel Kevadtorm osales seekord üle 12 000 Eesti ja liitlaste võitleja. Kui hästi on Eesti kaitstud? Kui tugev on reservväelaste võitlustahe? Millised Ukraina sõja õppetunnid on kaitsevägi reaalselt kasutusele võtnud? ETV "Esimeses stuudis" annab täna vastuseid diviisi ülem kindralmajor Indrek Sirel.
"Esimene stuudio" algab ETV-s teisipäeval kell 21.35. Saatejuht on Andres Kuusk.
Toimetaja: Mirjam Mäekivi











