Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Staabi- ja sidepataljoni asub juhtima Rene Innos

Staabi- ja sidepataljoni embleem.
Staabi- ja sidepataljoni embleem. Autor/allikas: mil.ee
Tänasel pidulikul rivistusel staabi- ja sidepataljonis andis seni pataljoniülema abina ülema kohustusi täitnud major Aleksei Latt pataljoni juhtimise üle major Rene Innosele.
"Luban ülemana hoida pataljoni au, seista oma alluvate eest ning tagada oma väeosa areng ja hea käekäik. Teen kõik endast oleneva, et ajateenijate ja kaadrikaitseväelaste töö- ja teenistustingimused muutuksid võimalusi mööda järjest paremaks," ütles major Innos.

Staabi- ja sidepataljoni uus ülem tänas kõiki teenistuskaaslasi usalduse eest ning major Aleksei Latti ja staabiülemat major Priit Averkinit pataljoni juhtimisel tehtud suurepärase töö eest.

Major Latt oli pataljoni ülema kohusetäitja alates mullu 24. juulist ning jätkab teenistust oma põhiametikohal, staabi- ja sidepataljoni ülema abina.

"Staabi- ja sidepataljon on tõusnud kiiresti ja põhjendatult üheks NATO koostöövõimekuse ning Eesti kaitseväe võtmeüksuseks ning see ei tähenda kindlasti loorberitele puhkama jäämist, vaid veelgi suuremat vastutust, modernsust ning professionaalsust. Kõik see on pataljonis olemas ning olen kindel, et major Innos saab ülemana pataljoni näol teenistuskaaslasteks võimekad, pühendunud ja head inimesed," ütles  Latt.

Major Innos on läbinud kõrgema sõjakooli põhikursuse sõjaväelise juhtimise ja side alal 2002. aastal ning sõjaväelise juhtimise keskastmekursuse 2009. aastal.

2005. aastal osales major Innos rahvusvahelisel operatsioonil Serbias ning aastatel 2011-2012 Afganistanis.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: