Türil toimub Rahva Ühtsuse Erakonna esimene üldkogu

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kristiina Ojuland. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Täna toimub Türi kultuurimajas Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) esimene üldkogu, millel võetakse vastu erakonna põhikiri ja programm ning valitakse uus juhatus ning esimees.

"Aga mõistagi tuleb meil ju välja käia oma poliitiline platvorm, mida ilmselt Eestis on juba pikka aega oodatud ja küsitud," ütles ERR-i raadiouudistele uue erakonna asutajaliige Kristiina Ojuland..

Ojulandi sõnul ei esitata talle ilmselt vastaskandidaati erakonna esimehe kohale.

"Minu kandidatuuri tegelikult arutati erakonna sees päris pikalt ning lõpuks siis erakonna asutajaliikmed tegid ühise toetuskirja ja ettepaneku, et ma kandideeriksin erakonna juhiks," ütles Ojuland.

Küsimusele kes peale tema on uues erakonnas tuntud nimed, vastas ta, et erakonnas on palju oma maakondades ja valdades tuntud tublid inimesed.

"Ma arvan, et ongi vaja uusi nägusid Eesti poliitikasse, kes tuleksid ja tooksid seda uut ja värsket kogemust, seda ausat poliitilist lähenemist, millest tegelikult on nii palju räägitud," rääkis Ojuland.

Rahva Ühtsuse erakond tuleb Ojulandi sõnul oma valimisnimekirjadega välja ilmselt jaanuaris.

Toimetaja: Heikki Aasaru

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: