Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Video: Korb esitas eesti- ja venekeelsele meediale vastakaid seisukohti

Riigihalduse ministri ametikohalt kolmapäeval oma väljaütlemiste tõttu tagasi astunud Keskerakonda kuuluv Mihhail Korb esitas pärast tagasiastumist eesti- ja venekeelsele meediale Eesti NATOsse kuulumise kohta erinevaid seisukohti.

Kolmapäeval tunnistas Korb "Aktuaalsele kaamerale", et mõistab, et tema seisukohad olid ministrile sobimatud, vabandas ning kinnitas, et Eesti peab kuuluma NATOsse. Korb ütles, et räägib sama juttu nii eesti- kui venekeelses meedias.

Kohe pärast saadet andis ta intervjuu venekeelsele "Aktuaalsele kaamerale", kus ütles, et uuesti veteranidega kohtudes jääks ta oma sõnade juurde. Korb ütles veteranidele, et ta pole NATO liikmesuse pooldaja.

"No muidugi. Ma ei leia, et ma oleksin selles olukorras midagi valesti öelnud. Ma ütleks kõike täpselt samamoodi. Sel kohtumisel ma ei kritiseerinud NATOt ja ma ei öelnud, et Eesti peaks NATOst lahkuma," rääkis Korb venekeelses uudistesaates.

"Sel kohtumisel ma kirjeldasin olukorda ja minu suhtumine sellesse ei ole muutunud," kinnitas Korb.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: