Fotod: SDE esitas Tallinna kandidaatide nimekirja

Sotsiaaldemokraatlik erakond (SDE) andis teisipäeval valimiskomisjonile üle 128-liikmelise valimisnimekirja Tallinna kohalikeks valimisteks, nimekirjas kandideerib 65 naist ja 63 meest, linnapea kandidaat on Rainer Vakra ja volikogu esimehe kandidaat Helve Särgava.

Rainer Vakra sõnul on sotsiaaldemokraatidel Tallinnas tugevaim valimisnimekiri, millele annavad jõudu paljud nö uued tulijad.

Kesklinnas on sotsiaaldemokraatide esikolmikuks erakonna esimees, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, Tallinna volikogu esimehe kandidaat ja kauaaegse kohtuniku kogemusega Helve Särgava ning kirjanik Karl-Martin Sinijärv.

Lasnamäel juhivad sotside nimekirja riigikogu esimees Eiki Nestor, motosportlane ja jurist Anastassia Kovalenko ning kirjanik ja ajakirjanik Andrei Hvostov.

Mustamäel on sotside esikolmik kultuuriminister Indrek Saar, Mainori juhatuse esimees, kauaaegne ametiühingute juht ja jurist Kadi Pärnits ning EBS-i juhtimise õppejõud ja Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni juht Anto Liivat.

Põhja-Tallinnas veavad sotside meeskonda välisminister Sven Mikser, kirjanik ja režissöör Kadri Kõusaar ning ajaloolane, kooliõpetaja ja Tallinna volikogu keskkonnakomisjoni aseesimees Jaak Juske.

Haaberstis on sotsiaaldemokraatide nimekirja esikolmikus zoosemiootik Aleksei Turovski, riigikogu liige Marianne Mikko ja parlamendi e-Eesti toetusrühma esimees Tanel Talve.

Nõmmel juhivad sotside nimekirja linnapea kandidaat, riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra, Tallinna volikogu liige ja pedagoog Külli Urb ning EBS-i õppejõud ja juhtimiskonsultant Ester Eomois.

Kristiine linnaosas on sotsiaaldemokraatide nimekirja eesotsas siseminister Andres Anvelt, meteoroloogiaprofessor Sirje Keevallik ning filmirežissöör ja parlamendi liige Hardi Volmer.

Pirital juhivad sotse riigikogu liige Barbi Pilvre, toitumisnõustaja Erik Orgu ning siseministri nõunik ja õppejõud Ramon Loik.

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: