Samost hakkab raadiosaadet tegema koos Sildamiga ({{commentsTotal}})

Toomas Sildam, Ainar Ruussaar ja Anvar Samost
Toomas Sildam, Ainar Ruussaar ja Anvar Samost Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Ainar Ruussaare asemel hakkab Vikerraadio igapühapäevases populaarses vestlussaates koos Anvar Samostiga osalema ajakirjanik Toomas Sildam. Saate uueks nimeks saab "Samost ja Sildam".

Ruussaar alustab järgmisel nädalal tööd Eesti Meedia erikorrespondendina.

Sel pühapäeval on Ruussaar saatejuhina eetris viimast korda, Sildam esimest korda, samuti osaleb Samost ehk erandkorras ollakse eetris kolmekesi.

Samost ütles, et poliitikatoimetaja Sildam on ainulaadselt informeeritud ning raadiokuulajatel on nüüd lootust, et intrigeerivam osa tema poolt nädala jooksul kogutud põnevast taustateabest ja seostest jõuab esimest korda eetrisse.

Sildam lisas, et Ruussaare eetrijälg – tema üldistusvõime, seoste märkamise oskus ja nende esitamise kogemus – on muljetavaldavalt lai. "Proovin nüüd Anvar Samosti kõrval õppida ühe nädala sündmuste kokkuvõtmist ühte raadiotundi," ütles ta.

Vikerraadio peatoimetaja Ingrid Peek ütles, et Toomas Sildami poliitiline mälu ja kogemustepagas on väärtuslikuks toeks ja allikaks ERR-i poliitikasaadetele.

"Tegemist on hästi informeeritud ajakirjanikuga, kellest saab Samostile vääriline saatepartner. Suur tänu koostöö eest ning tuult tiibadesse uute väljakutsete rindel Ainar Ruussaarele!" ütles Peek.

Samost ja Sildam lähevad "Vikerraadios" eetrisse samal ajal, igal pühapäeval kell 13 ja saate formaat jääb samaks.

"Otse uudistemajast" uueneb

Seoses Ruussaare töökohavahetusega toimuvad muutused ka seni tema juhitud ERR-i uudisteportaali igakolmapäevase saatega "Otse uudistemajast".

ERR-i veebiuudiste juht ja portaalide peatoimetaja Urmet Kook ütles, et saade muutub autorisaatest kogu toimetuse saateks.

"Kindlasti hakkavad seda saadet juhtima Mirko Ojakivi, Rain Kooli, Indrek Kiisler, Toomas Sildam ning teised ERR-i tublid ajakirjanikud," sõnas Kook.

Toimetaja: Indrek KuusHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: