Tallinna TV ei lase kandidaate saatejuhtideks

Taavi Pukk.
Taavi Pukk. Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Tallinna Televisioon (TTV) kehtestas tuleva aasta parlamendi valimiste kajastamiseks reeglid, keelates muuhulgas kandidaatidel osalemise alates 1. jaanuarist TTV saatejuhtide, kommentaatorite, reporterite ja saadete püsikülalistena.

"Väga oluline punkt, mida kindlasti meilt ka oodatakse, on see, et valimiskampaania kajastamise perioodi ajal ehk 1. jaanuarist kuni riigikogu valimiste päevani 3. märtsil ei ole lubatud kandidaatidel tegutseda Tallinna Televisiooni saatejuhtide, kommentaatorite, reporterite ja saadete püsikülalistena," sõnas TTV juhatuse liige Taavi Pukk. 

Puki sõnul võtab TTV alates 1. jaanuarist eesmärgi püüda igakülgselt erakondasid ja kandidaate tutvustada, et valijad oleks informeeritud. Selle hulka kuulub ka parteidele võrdse tasuta valimisreklaami aja pakkumine.

"Oleme paika pannud ka kindlad valimisreklaamide mahud. Tallinna Televisioon pakub ka sel korral kõikidele riigikogu valimistel osalevatele nimekirjadele võimaluse edastada eetris teatud hulk tasuta valimisreklaame ehk kokku 300 sekundi ulatuses. Täiendatavate reklaamide edastamiseks on paika pandud vastav hinnakiri," lisas Pukk. 

TTV plaanib korraldada ka valimisdebatte, mis hakkavad pihta ilmselt jaanuari keskpaigast. 

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: