Tööandjate keskliit valis volikogu esimeheks Kai Realo ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tööandjate keskliidu juhataja Toomas Tamsar ja volikogu esimeheks valitud Kai Realo.
Tööandjate keskliidu juhataja Toomas Tamsar ja volikogu esimeheks valitud Kai Realo. Autor/allikas: Tööandjate keskliit

Eesti Tööandjate Keskliit valis kolmapäevasel üldkoosolekul uue 30-liikmeline volikogu. Selle esimeheks sai Circle K peadirektor Kai Realo.

Üldkoosolek valis Tööandjate liikmete poolt ja nende esindajate hulgast 30-liikmelise volikogu kolmeks aastaks. Seni juhtis volikogu Tiit Kuuli.

Uus volikogu juht Kai Realo on aastatepikkuse kogemusega juht. Olles töötanud juhina erinevates müügiorganisatsioonides, omistati talle 2018.a. Aasta juhi tiitel. Viimased seitse aastat on Kai Realo peadirektorina eest vedanud Circle K Eesti meeskonda, enne seda töötas ta samas organisatsioonis Statoili kontseptsioonijuhina.

Varasemate töökohtade hulka kuuluvad IBM, Elisa Eesti ja mobiiltelefonide jaemüügikett Mäkitorppa.

Realo nimetas probleemsemateks teemadeks, mida lahendama asuda tööjõupuudust ja maksuküsimusi.

1917 asutatud Eesti Tööandjate Keskliit on Eesti ettevõtteid ja majandusharuliite koondav katusorganisatsioon, mis esindab otse ja läbi haruliitude üle 1500 ettevõtte, mis on tööandjaks enam kui 145 000 töötajale. Tööandjate missiooniks on aidata kaasa Eesti majanduse kasvule ja inimeste elatustaseme tõusule.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: