Kristiine keskus seab parkimisajale piirangu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaubanduskeskuse parkla.
Kaubanduskeskuse parkla. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Alates järgmisest nädalast piirab Tallinnas asuv Kristiine kaubanduskeskus tasuta parkimise aega neljale tunnile.

Keskuse teatel kasutavad praegu tasuta parklat sageli sõidukiomanikud, kes tegelikult kaubanduskeskuses ostlemas või teenuseid tarbimas ei käi. Muudatuse tulemusel soovitakse parandada keskuse klientide parkimisvõimalusi.

"Keskuse parklat kasutatakse tihti "pargi ja reisi" eesmärgil kesklinnas töötavate inimeste poolt, mistõttu on kaubanduskeskuse külastajatel tekkinud tipptundidel tõsiseid raskuseid parkimiskoha leidmisega. Uuele lahendusele üle minnes näeme, et see kiirendab vaba parkimiskoha leidmist ja klientide elu läheb mugavamaks," ütles Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Helen Metsvaht.

"Möödunud kevadel suurendasime parkimiskohtade vahesid, et vähendada plekimõlkimist. Loodame mõistvat suhtumist ka parkimisaja limiidi suhtes," lisas Metsvaht.

Keskuse parkimisalal kehtestatakse parkimise ajaline piirang neli tundi ööpäevas.

Kaubanduskeskuse külastajatel palutakse parkimise alustamisel märkida parkimise alguse aeg, tehes seda kas parkimiskellaga või registreerides mugavalt ja kiiresti sõiduk keskuse sissepääsude juures asuvates parkimiskioskites.

Keskuse väliparklas on parkimine lubatud ajavahemikul 7.00-23.00, katuseparkla on klientidele avatud 7.45-23.00.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: