Amazoni tegevjuht Jeff Bezos on lahutusega lõpule jõudmas

Amazoni asutaja ja tegevjuht Jeff Bezos on lõpule viimas lahutust oma naisest MacKenziest, kes saab selles veebikaubandushiius osaluse, mis on väärt üle 35 miljardi dollari.

MacKenzie Bezos kirjutas Twitteris, et loobus kogu oma osalusest Washington Postis, mille Jeff Bezos ostis 2013. aastal, ja samuti mehe asutatud kosmoseettevõttes Blue Origin.

"Ma olen tänulik tema toetuse ja lahkuse eest selles protsessis," kirjutas Jeff Bezos Twitteris. "Ja ma ootan kannatamatult meie uut suhet sõprade ja kaasvanematena."

Paar teatas oma lahutusest jaanuaris, vahetult enne, kui National Enquirer avaldas loo Jeff Bezose suhtest endise telesaatejuhiga.

Bezos süüdistas hiljem tabloidi kirjastajad selles, et too ähvardas avaldada intiimseid pilte, kui ta ei loobu uurimast, kuidas Enquireril õnnestus oma käsutusse saada tema erameilid.

Kui lahutusprotsess umbes 90 päeva pärast lõpule jõuab, saab MacKenzie Bezosel olema Amazonis neljaprotsendine osalus. Enne lahutust oli Jeff Bezose osalus Amazonis umbes 16 protsenti väärtuses üle 140 miljardi dollari, mis tegi temast maailma ühe rikkaima mehe.

Ta jääb 12 protsendiga endiselt ettevõtte suurimaks aktsionäriks, kui lahutus on lõpule viidud.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: