Eesti Loto veeb sai pärast ligi kümneaastast ootamist uue ilme ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Loto koduleht
Eesti Loto koduleht Autor/allikas: Eesti Loto

Sel nädalal uuenes Eesti Loto koduleht, mis ettevõtte teatel on senisest märksa kasutajasõbralikum. Samuti on uus veeb seadmetundlik.

Eesti Loto uus koduleht pidi valmima algselt 2010. aastal, seejärel aastal 2012, ent sai valmis alles nüüd.

Eesti Loto turundus- ja müügidirektori Annely Luikmeli sõnul on see alles suurte tehnoloogiliste uuenduste algus ning praegu nähtava puhul pole tegu veel Eesti Loto tehnilise platvormi täieliku uuendamisega.

Käimas on rahvusvaheline hange, mille tulemusena vahetab ettevõte järgmisel aastal välja ka veebikeskkonna sisuhaldusmootori ning mängijate haldamise tarkvara. Lisaks on plaanis veel teisi uuendusi.

Tänavu märtsis kuulutas Eesti Loto välja riigihanke mängijate haldamise infosüsteemi ja veebiportaali ostmiseks, hanke eeldatav maksumus on kolm miljonit eurot.

"Esmajärjekorras tegelesime sellega, mis on meie klientide jaoks vajalik ja pikalt oodatud, so võimalusega soetada pileteid mugavalt ka mobiilseid seadmeid kasutades."

Eesti Loto arvloteriisid mängib aastas ca 420 000 mängijat, kellest ligi 40 protsenti ostab pileti veebist.

Igalt lotopiletilt tasub Eesti Loto hasartmängumaksu 18 protsenti, millega toetatakse teadust, haridust, kultuuri, sporti ja meditsiini.

Selle aasta esimese viie kuuga maksis Eesti Loto hasartmängumaksu kokku ligi 4,5 miljonit eurot. Võitudena maksis Eesti Loto samal perioodil lotomängijatele ligi 9 miljonit eurot, sealhulgas 2,5 miljoni euro eest kiirloteriide võite.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: