Eesti Loto ostab Saksa firmalt kahe miljoni eest lotosüsteemi uuendused ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Loto maja
Eesti Loto maja Autor/allikas: nobe.ee

Eesti Loto AS ja The Quality Group Lottery Solutions GmbH sõlmisid sel nädalal lepingu mängijate haldamise infosüsteemi ja veebiportaali ostmiseks. Lahenduse litsentside, kohanduste ja juurutustöö maksumus on 1,92 miljonit eurot ning tarkvara kasutuselevõtt on planeeritud järgmise aasta lõpuks.

Täiendavalt on tagatud ka tarkvara hooldus- ja tugiteenus viieks aastaks.

Projekti tulemusena saab Eesti Loto kaasaegse mängijahaldussüsteemi, mis annab mängijatele võimaluse omada pidevalt ülevaadet oma mänguharjumustest, kulutustest, võitudest ja seada limiite ning on ettevõttele oluliseks töövahendiks vastustustundliku mängimise korraldamisel.

Lisaks uueneb veebiportaali sisuhaldusvahend ja tekib kaasaegne müügiplatvorm e-rahakoti, püsitellimuste, tellitavate meeldetuletuste jms funktsionaalsusega.

Eesti Loto juhi Riina Roosipuu sõnul osutus TQG LotterySuite hanke tulemusena valituks, sest see vastas täpsemalt esitatud nõuetele, vajas vähem lisaarendusi ning oli majanduslikult soodsaim.

Üle 30 aasta äritarkvara lahendusi pakkunud The Quality Group Lottery Solutions GmbH (lühidalt TQG-LS) on olnud alates 2013. aastast litsenseeritud lotoettevõtete strateegiline tehnoloogiapartner.

AS Eesti Loto on täielikult riigi omanduses olev ettevõte. Eesti Loto arvloteriisid mängib aastas ca 420 000 mängijat, kellest ligi 40 protsenti sooritab oma ostud veebikanaleid kasutades.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: