Tallinn avab Jõe ja Lootsi ristmiku liiklusele kooliaasta avanädalal

Jõe ja Lootsi tänava ristmik 19. augustil.
Jõe ja Lootsi tänava ristmik 19. augustil. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Tallinnas alates juuni algusest remondis olnud Ahtri ja Jõe tänava ristmikul avatakse Jõe ja Lootsi tänav uuesti liiklusele kooliaasta esimesel nädalal. Russalka ristmikul avatakse samal nädalal sadamast väljasõit Reidi tee kaudu.

Ahtri ja Jõe tänava ristmiku remont pidi esialgsete teadete kohaselt lõppema augustis, kuid liiklusele on see teelõik senini suletud.

Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti arengu ja finantsjuhtimise osakonna juhataja Janne Teder ütles ERR-ile, et Jõe ja Lootsi tänav avatakse kooliaasta esimesel nädalal, et oleks võimalik saada Pronksi ja Narva maantee ristmikult Mere puiesteele ja vastupidi.

"Samuti on võimalik saada Ahtri ristmiku kaudu sadamasse ning ka sadamast linna. Mõlemad ristmikud valmivad lõplikult oktoobris," lisas ta.

Reidi tee ehituse lõpptähtaeg ei ole Tedre sõnul muutunud, kuid Russalka ristmikul nihkus vaheetapi tähtaeg esialgu plaanitust edasi 4+4 sõiduradade laienduse tõttu.

"Valminud teelõike avatakse vastavalt nende valmimisele," lausus osakonnajuhataja.

Russalka ristmikul avatakse kooliaasta esimesel nädalal sadamast väljasõit Reidi tee kaudu. Küll aga võib seal ette tulla ajutisi liikluskorralduse muudatusi, kuna mõnetunnistel perioodidel tehakse asfalteerimis- ja markeerimistöid.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: