Lootsi tänav ning osa Jõe tänavast avatakse liiklusele 5. septembri õhtul

Liiklusskeem, mis hakkab kehtima 5. septembri hilisõhtust.
Liiklusskeem, mis hakkab kehtima 5. septembri hilisõhtust. Autor/allikas: Tallinna kesklinna valitsus

Järgmise neljapäeva, 5. septembri hilisõhtul avatakse Tallinnas liiklusele Lootsi tänav ning Jõe tänava lõik Karu tänavast kuni Ahtri ristmikuni. Samas suletakse Tuukri tänava lõik enne Ahtri-Lootsi-Tuukri-Jõe ristmikku.

Jõe tänaval avatakse üks rida mõlemas suunas, mis tähendab, et edaspidi saab Narva maantee ja Pronksi tänava ristmikult sõita mööda Jõe tänavat ja pöörata Ahtri tänavale, aga ka vastupidises suunas – pöörata Ahtri tänavalt Jõe tänavale.

Lisaks avatakse liiklusele ka Lootsi tänav, mis võimaldab sadamasse pääseda ja sealt väljuda mööda Ahtri tänavat. Jõe tänavast otse Lootsi tänavale läbi ristmiku sõita veel ei saa, seda tuleb teha väikse ringiga, pöörates Ahtri tänavale.

Samal ajal, 5. septembri õhtul kell 22 suletakse Tuukri tänava lõik Lootsi põiktänavast Ahtri ristmikuni ehk Tuukri tänavast otse Ahtri tänavale sõita ei saa.

Neil sõidukijuhtidel, kes varem kasutasid Tuukri tänavat Mere puiesteele sõitmiseks, tuleb selleks nüüd kasutada Uus-Sadama ja Lootsi tänavat või Narva maanteed. Lootsi põiktänav jääb liiklusele suletuks, nagu see on ka seni.

Kui Ahtri-Lootsi-Tuukri-Jõe ristmik juuni alguses remondiks suleti, lubas Tallinna kommunaalamet, et ehitus kestab augustini.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: