Confido ostis perearsti nõuandeliini ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Perearsti nõuandetelefon.
Perearsti nõuandetelefon. Autor/allikas: (Foto: ERR)

Eesti meditsiiniettevõte Confido omandas OÜ Arstlik Perenõuandla, mille tuntuim teenus on perearsti nõuandetelefon 1220.

Confido Healthcare Groupi juhatuse liige Kadi Lambot kinnitas, et perearsti nõuandetelefon jätkab oma senist tegevust sama meeskonna baasil ja suuremasse meditsiinigruppi kuuludes tekivad loodetavasti ka paremad võimalused tehnoloogiliseks edenemiseks, meeskonna arenguks ja uue tööjõu leidmiseks.

"Perearsti nõuandetelefoniga soovime edasi arendada kõigile Eesti inimestele pakutavaid teenuseid ja üheks järgmiseks sammuks on isikustatud nõustamise käivitamine," sõnas Lambot.

Lamboti sõnul on OÜ Arstlik Perenõuandla omandamine osa Confido suuremast laienemisplaanist, mille eelmiste sammudena omandati esimesel poolaastal laserravikeskus Vitaclinika ja sõltuvusravikliinik TSF Kliinik.

OÜ Arstlik Perenõuandla on osutanud meditsiiniteenuseid alates 1993. aastast, pakkudes lisaks perearsti ja lasteabi nõuandeliinide opereerimisele psühhiaatri ja seksuoloogi teenuseid ning abi pere- ja suhteprobleemide lahendamisel.

Perearsti nõuandetelefoni 1220 teenust on Arstlik Perenõuandla pakkunud alates 2005. aastast. 2018. aastal oli teenindatud ja kvalifitseerunud kõnede arv 257 456, olles aastaga kasvanud kolm protsenti.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: