Tallinna Russalka ristmiku kiiruskaamerad pandi tööle ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Tallinna Linnakantselei

Liiklusohutuse suurendamise eesmärgil pandi Tallinnas Russalka ristmikul tööle kiirust ja keelava fooritule rikkumisi fikseerivad automaatsed liiklusjärelevalve kaamerad.

Abilinnapea Andrei Novikov tõdes, et selle suve rasked liiklusõnnetused tõestavad vajadust suurendada liiklusjärelevalvet ka linnasiseselt.

"Liiklusreeglid ei ole kehtestatud kellegi kiusamiseks, vaid meie vara, tervise ja elude hoidmiseks. Juhid, kes täidavad liiklusreegleid, ei pea automaatsete liiklusjärelevalve seadmete pärast muretsema," rääkis Novikov ja lisas, et kaamerad võimaldavad liiklusrikkumisi fikseerida kõigil sõiduradadel nii sõiduki ees kui tagant vaatest.

Linn ei avalda informatsiooni, kus kiiruskaamerad trahve juba väljastavad ning kus veel väljastama hakkavad, sest juhid peavad liiklusreegleid täitma kõikjal ja alati.

"Töö liiklusohutuse suurendamiseks on Tallinna prioriteet ning oleme olnud kontaktis ka politseiga, kes on linnasiseselt võtnud senisest enam kasutusele mobiilseid automaatseid kiiruskaameraid, millede asukohta muudetakse päeva jooksul korduvalt," lisas Novikov.

Toimetaja: Liisbeth Rats

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: