Skeleton sõlmis koostöölepingu Jaapani konglomeraadiga

Eesti superkondensaatorite tootja Skeleton Technologies ja Jaapani konglomeraat Marubeni Corporation allkirjastasid strateegilise koostöölepingu sihiga leida uusi kliente Aasia autotööstuses. Marubeni Corporation lisandus ühtlasi Skeletoni omanikeringi.

Skeletoni juht Taavi Madiberk ütles "Aktuaalsele kaamerale", et Marubeni teeb firmasse rahalise investeeringu, kuid kontroll ettevõtte üle jääb Eestisse, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Skeleton Technologies investeerib uue tootesarja arendamisse, mis on mõeldud autotööstusele, puudutades nii elektri kui vesinikautosid. Koostöö Marubeniga hõlmab Aasiat, välja arvatud Hiina ja India.

"Kui me praktiliselt vaatame realistlikke mahte, siis me näeme, et keskpikas perspektiivis meie konkreetselt adresseeritav turumaht on mitmetes miljardites ja seetõttu on ka strateegilisel tasemel Marubeniga koostöö Skeletonile väga oluline," rääkis Skeleton Technologies tegevjuht Taavi Madiberk.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: