Viimase hooldekoduna vaktsineeriti ka Narva-Jõesuu hooldekodu

Narva-Jõesuu hooldekodu.
Narva-Jõesuu hooldekodu. Autor/allikas: njhooldekodu.ee

Nädalavahetusel vaktsineeriti Narvas, Sillamäel ja Narva-Jõesuus ligi 1300 eakat vanuses 70 ja vanemad, vaktsineeritute seas oli ka Narva-Jõesuu hooldekodu, kus vaktsineerimisega ei oldud ainsana Eestis veel alustatud.

Haigekassa ootas möödunud nädalavahetusel Narvas, Sillamäel ja Narva-Jõesuus 70-aastaseid ja vanemaid inimesi vaktsineerima, kokku oli plaanis teha kolmes asukohas ligikaudu 2000 doosi Moderna vaktsiini.

Narva-Jõesuus ja Sillamäel vaktsineeriti 434 inimest. Planeeritud oli 500.

Narva perearstikeskus vaktsineeris 320 inimest planeeritud 400-st. Ning Narva haigla vaktsineeris 514 inimest planeeritud 800-st.

Samas jätkub vaktsineerimine ka esmaspäeval ja teisipäeval, kus ajad on juba broneeritud. 

Selle kampaaniaga sai vaktsineeritud ka Narva-Jõesuu hooldekodu, mis oli viimane hooldekodu, kus vaktsineerimisega ei oldud alustatud.

Kokku vaktsineeriti seal 132 inimest, kellest hooldekodu kliente oli 88 ehk ca 60 protsenti koosseisust). Vaktsineeriti ka 44 töötajat, viis töötajat olid vaktsineeritud varem. Seega on hooldekodus kokku vaktsineeritud 49 töötajat, mis on 70 protsenti isikkoosseisust.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: