Läti on koroonakriisi mõju leevendamiseks tänavu kulutanud 900 miljonit

Raha.
Raha. Autor/allikas: Emilian Robert Vicol / Pixabay

Läti rahandusministeerium teatas reedel, et koroonaviiruse epideemiast tingituna on riik sel aastal riigiabi toetusteks kulutanud juba 900 miljonit eurot.

Rahandusministeerium teatas, et koroonaviiruse epideemia mõjutab jätkuvalt riigi rahandust ja sel aastal plaanitakse eelarvepuudujääki. Eelarvepuudujäägi tingib koroonaepideemiast tingitud kulutuste järsk kasv.

Selle aasta esimese viie kuuga oli riigieelarve puudujääk 630,2 miljonit eurot. Eelmisel aasta samal perioodil oli eelarve ülejääk 58,7 miljonit eurot. 2019. aastal oli see arv 514,4 miljonit eurot. 

Koroonaviiruse epideemiast tingituna maksti selle aasta esimese viie kuu jooksul toetusteks välja juba üle 900 miljoni euro. 

Toimetaja: Karl Kivil

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: