Arkadi Popov kandideerib Keskerakonna nimekirjas Tallinna linnavolikogusse

Arkadi Popov.
Arkadi Popov. Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Lääne-Tallinna Keskhaigla juht, koroonakriisi esimesel aastal ka terviseameti kriisistaabi hädaolukorra meditsiinijuhina töötanud Arkadi Popov kandideerib Keskerakonna ridades Tallinna volikogusse Kesklinna valimisringkonnas.

"Minu jaoks on see esimene kord valimistel kandidaadina kaasa lüüa ning ootan saabuvat teatava põnevusega. Kohaliku omavalitsuse asjades osalemine on justkui mõnevõrra kodanikukohus, sest kes siis ei tahaks, et tema kodulinnal hästi läheb," teatas Popov pressiteate vahendusel.

Ta lisas, et tal on olnud võimalus teha suurepärast koostööd Tallinna linna ning linnajuhtidega.

"Tegemist polnud mitte lihtsalt toredate vestlusringidega, vaid äärmiselt tõsiste probleemide lahendamisega. Kindel ja loogiline juhtimine kriisis ning tõhus töö vaktsineerimise korraldamisel näitas inimeste pühendumust ja professionaalsust," lisas Arkadi Popov.

Arkadi Popov rõhutas ka Tallinna Haigla projekti tähtsust.

"Minu jaoks on tõesti oluline, et Tallinna Haigla idee saaks reaalsuseks, et kahe juba vana haiglahoone asemel tekiks uus ja tipptasemel meditsiiniasutus. Selle saavutamiseks on vajalik ühine pingutus linnavolikogu ja linnavalitsuse poolt, vaja on suuri investeeringuid ning julgeid poliitilisi otsuseid. Mida tihedamad on inimeste read, kes saavad aru uue haigla vajalikkusest, seda parem meile kõigile. Minu eesmärk on olla selle teema advokaat, et kõik saaksid aru selle suurprojekti tähtsusest pealinna ja kogu Põhja-Eesti jaoks."

Möödunud aasta detsembrist Lääne-Tallinna Keskhaiglat juhtiv Arkadi Popov on varem juhtinud Põhja-Eesti Regionaalhaigla kiirabikeskust, möödunud aastal täitis ta terviseameti kriisistaabi hädaolukorra meditsiinijuhi ülesandeid.

Popov valiti 2020. aastal aasta kodanikuks, Postimehe aasta inimeseks ning aasta pressisõbraks. 2021. aastal pälvis ta Eesti Punase Risti III klassi teenetemärgi ja Tallinna linna teenetemärgi.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: