Tallinna tippametnik Valdmann lahkub ametist ja saab 33 000 eurot hüvitist

Ain Valdmann
Ain Valdmann Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

1997. aastast Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juhatajana Ain Valdmann vabastatakse teenistusest tema enda soovil 30. septembril, otsustas kolmapäeval Tallinna linnavalitsus.

Korraldusega määratakse Valdmannile lisaks kasutamata jäänud puhkepäevade hüvitisele hüvitis kuue kuu põhipalga ulatuses ehk 33 000 eurot.

Valdmann teatas oma lahkumisest juba juuni lõpus.

Kuni keskkonna- ja kommunaalameti uue juhataja ametisse nimetamiseni täidab ameti juhataja ülesandeid keskkonna- ja kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg.

Valdmann on Tallinna keskkonna- ja kommunaalametit juhtinud alates 1997. aastast ja töötanud Tallinna linna asutustes kokku üle 40 aasta.

Valdmann asus linnasüsteemi tööle 1976. aastal. Aastatel 1977–1991 töötas ta Tallinna Linna Elamute Valitsuse plaaniosakonna juhataja, peainseneri ja juhatajana. 1993–1995 oli ta Mustamäe linnaosavanema asetäitja.

Valdmann oli veel üks vähestest pikaaegsetest Tallinna linnaametite juhtidest. Tänavu teatas oma lahkumisest haridusameti juhataja Andres Pajula, kes oli selles ametis pea 20 aastat. Pajulale maksis linn lahkumishüvitis 29 400 eurot.

Pikaaegsetest juhtidest on Tallinnas ametis veel transpordiameti juhataja Andres Harjo, kes on ametis olnud 2006. aastast.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: