Kolmapäeval kell 11 "Otse uudistemajast": uus MKM-i kantsler Ahti Kuningas

Kolmapäeval on ERR-i saate "Otse uudistemajast" külaline tulevane majandusministeeriumi kantsler Ahti Kuningas, kellega vestleb ajakirjanik Anvar Samost.

Majandus- ja taristuminister Riina Sikkut ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Kristjan Järvan tegid oktoobri alguses ettepaneku nimetada majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) uueks kantsleriks senise transpordi asekantsleri Ahti Kuninga.

Kantsleri koht vabanes juba 9. mail, kui senine kantsler Ando Leppiman asus tööle Eesti Varude Keskuse juhatuse esimehena.

Uue kantslerikandidaadi esitamisel pidid üksmeelele jõudma mõlemad samas ministeeriumis töötavad ministrid. Sikkut on sotsiaaldemokraat, Järvan Isamaa liige.

Kuningas alustas tänases majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis tööd juba 1999. aastal. Alates 2015. aastast on ta töötanud ministeeriumi transpordi asekantsleri kohal, enne seda oli ta majandusarengu asekantsler. Kuningas on RB Raili, Operaili nõukogu liige.

"Otse uudistemajast" on portaali ERR.ee eetris kell 11 ning hiljem samas järelvaadatav.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: