Kell 20 "UV faktoris" värsked poliitikud

ETV saade "UV faktor" võtab sel nädalal liistule uued poliitikud Irja Lutsari (Eesti 200), Marko Kaljuveere (Isamaa), Mario Kadastiku (Reformierakond), Katrin Pautsi (Keskerakond). Saatega liitub ka julgeolekuekspert, kolonelleitnant reservis Kuldar Kesküla (EKRE) ning endine minister Urve Palo (SDE).

Kõigil on poliitika ja poliitikutega kirglik suhe – armastusest vihkamiseni, siis tagasi ja vahel mõlemat samaaegseltki. Sellest hoolimata tuleb juhtida riiki, valida ja hoida kurssi ja mingil hetkel muuta seda, mis on ajale ja vajadustele jalgu jäänud.

Poliitika vajab värskeid mõtteid ja seda peavad tegema need, kelle oleme valinud seda tegema – poliitikud. Valimiste eel lendavad tiibade sahinal orbiidile nii uued tulevikutegijad, üheööliblikad kui ka peibutuspardid. Kes kelleks osutub, me ette ei tea.

"UV faktor" annab märtsis toimuvatele riigikogu valimistele avapaugu ja võtab otsestuudios liistule värsked poliitikud: viroloogiaprofessor Irja Lutsar (Eesti 200), spordiajakirjanik Marko Kaljuveer (Isamaa), füüsik Mario Kadastik (Reformierakond), kirjanik Katrin Pauts (Keskerakond) ning Skype vahendusel liitub julgeolekuekspert, kolonelleitnant reservis Kuldar Kesküla (EKRE).

Saate avab käänulise poliitikutee selja taha jätnud endine minister Urve Palo (SDE). 

Uute tulijatega arutatakse, kuidas on nad leidnud oma tee erakondadesse ning mida Eesti elus muuta soovivad.

Vaatajate küsimused uutele poliitikutele on oodatud aadressil [email protected] Saatejuht on Urmas Vaino.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: