Neljapäeval sajab Põhja-Eestis paiguti hoovihma

Foto: Siim Lõvi/ERR

Neljapäeva pärastlõunal läheb taevas pilvisemaks ning Põhja-Eestis sajab hoovihma.

Neljapäeva öösel on Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, kuid paiguti võib udu olla. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, põhjarannikul edela- ja läänetuul kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 7, rannikul kuni 11 kraadi, maapinna lähedal võib kohati veel 0 kraadini langeda.

Hommik on selge või vähese pilvisusega ja sajuta. Puhub tasane läänekaare tuul ning õhusooja on 10 kuni 15 kraadi.

Kui ennelõunal on ilm valdavalt selge ning sajuta, siis pärastlõunal põhja poolt alates pilvisus tiheneb. Põhja-Eestis sajab paiguti ka hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 8 meetrit sekundis ning sooja on 19 kuni 23, rannikul kohati kuni 15 kraadi.

Õhtu tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega. Puhub valdavalt loode- ja põhjatuul 3 kuni 8, rannikul iiliti 12 meetrit sekundis. Põhja-Eestis on plusskraade termomeetril 11 kuni 16, Lõuna-Eestis 18 kuni 21.

Järgnevatel päevadel paistab selges taevas päike ning vihma seega oodata pole. Kui reedel puhub kohati veel mõõdukas tuul, siis nädalavahetuseks vaibub seegi. Särava päikese all saavad ka õhutemperatuurid tõusta. Kui reedel on sooja veel keskmiselt 16, siis laupäeval 17, pühapäeval 20 ning emsaspäeval juba 23 kraadi. Öösel jäävad termomeetrinäidud ikka valdavalt 10 kraadi piiresse.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: