Ironman toob nädalavahetusel Tallinnas ja Harjumaal kaasa liikluspiirangud

Tallinna Ironman 70.3
Tallinna Ironman 70.3 Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Sel nädalavahetusel peetav võistlus Ironman Tallinn toob kaasa ajutisi liikluspiiranguid ja liikluskorralduse muudatusi nii pealinnas kui ka Harjumaal. Tallinnas puudutavad ajutised muudatused eelkõige Haabersti linnaosa.

Piiratakse nii parkimist kui autoliiklust ning muudetakse ühistranspordi sõidugraafikuid.

Korraldajate hinnangul on liikluskorraldus erinevalt eelmistest aastatest palju inimsõbralikum.  Tallinnas on olulistest tänavatest võistluste ajal kinni Paldiski maantee Haabersti viaduktist ja Astanguni.

Seekord on lahti Vääna-Jõesuu, mistõttu saab Rannamõisa tee ja Pärnu maantee kaudu linnast välja.

"Kuna meil võistluskeskus  on seekord Rocca Al Mare ostukeskuse ees ja ujumine Harku järves, siis rattadistants ja jooksurada, ennekõike rattadistants on Harjumaa teedel, linna sisse me väga palju ei lähegi. Me tuleme  Paldiski maanteel üle Haabersti silla ja poolteist kilomeetrit linna poole ja siis keerame tagasi. Nii et põhiliselt Paldiski maantee on osaliselt suletud, aga see on ka kõik, mis linna puudutab," rääkis Ironman Tallinn peakorraldaja Ain-Alar Juhanson.

Jooksudistants kulgeb suures osas kergliiklusteedel.

Rattasõit kulgeb osaliselt alates Harku järvest Tallinna ja osaliselt Harjumaa teedel. Rattadistantsil on Rannamõisa tee kogu ulatuses avatud, kaasaarvatud Keila-Joa ja Vääna-Jõesuu, mis eelmistel kordadel oli kinni. Keerulisem on olukord Hüüru ja Kiia elanikele, aga ka neile on liikumisvõimalused tagatud.

Toimetaja: Marko Tooming

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: