Narva volikogu kinnitas linnavalitsuse uue koosseisu

Narva linnavolikogu kinnitas neljapäevasel istungil linnavalitsuse struktuuri ja koosseisu.

Narva uus linnapea Jaan Toots esitas neljapäeval volikogule eelnõu linnavalitsuse liikmete ametist vabastamise ja uute linnavalitsuse liikmete kinnitamise kohta. Linnavalitsuse liikmete arv jäi samaks – kolm liiget.

Narva linnavalitsuse uude koosseisu kuuluvad linnapea Jaan Toots, abilinnapea Oleg Karpikov, kes vastutab linnamajanduse valdkonna eest (varem oli sellel ametikohal Irina Smirnova), ja rahandusameti direktor Jelena Golubeva.

Seoses uue linnapea valimise ja uue linnavalitsuse koosseisu kinnitamisega vahetati välja ka esindajad ja nende asetäitjad Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidus ning Eesti Linnade ja Valdade Liidus. Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu üldkogusse nimetati linnapea Jaan Toots, abilinnapea Oleg Karpikov, linnavolikogu liige Vadim Orlov, rahandusameti direktor, linnavalitsuse liige Jelena Golubeva.

Eesti Linnade ja Valdade Liidu üldkoosolekule nimetati linnapea Jaan Toots, abilinnapea Oleg Karpikov, rahandusameti direktor, linnavalitsuse liige Jelena Golubeva, Narva linnavolikogu liikmed Aleksei Jevgrafov, Nadežda Tšerkašina, Jekaterina Golubtsova.

Istungil otsustati muuta ka ettevõtlus- ja arendusprojektide komisjoni koosseisu, sest üks komisjoni liige esitas lahkumisavalduse. Toimusid ka linnavolikogu linnamajanduskomisjoni esimehe ja aseesimehe valimised. Komisjoni esimeheks valiti Aleksei Mägi, aseesimeheks Andrei Fischer.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: