Salapärast seenioride parteid moodustab sotside liige

Paul Lettens
Paul Lettens Autor/allikas: SDE

Anonüümse lehekuulutuse taga, milles kutsuti inimesi liituma loodava erakonnaga Eesti Pensionäride Liit, seisis Sotsiaaldemokraatlikusse erakonda kuuluv endine diplomaat Paul Lettens.

68-aastane Lettens ütles Eesti Ekespressile, et kuulutuse peale tundsid huvi sajad inimesed ehk partei moodustamiseks vajaliku 500 inimesega kokkusaamisega probleeme ei teki.

"Märtsis-aprillis (2018 - toim) kavatseme välja tulla, siis jääb veel piisavalt aega riigikogu valimisteks, mis toimuvad märtsis 2019," rääkis Lettens ja toonitas, et: "Me ei taha olla nišierakond."

Lettensi rehkendusel on loodaval liikumisel rohkelt potentsiaalset toetajaskonda, sest Eestis elab 417 000 pensionäri ja keskmine pension on vaid 374 eurot kuus.

Lettensi sõnul kuulub erakonna loojate initsiatiivgruppi paarkümmend inimest ning pärast ajalehekuulutust on muudetud ka loodava erakonna nime: selleks on Eesti Seenioride Erakond ehk ESE.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: