Riisalu, Svet ja Kiik liitusid Keskerakonnaga

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu
Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Peaministri büroo juhataja Tanel Kiik, Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu ja Kesklinna linnaosavanem Vladimir Svet liitusid Keskerakonnaga. Kokku võttis partei juhatus esmaspäeval erakonda vastu 40 uut liiget.

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu sõnas, et miski pole parem kui unustatud vana.

"Kunagi lahkusin, sest närvisüsteem ja põhimõtted ei pidanud tollel hetkel erakonnas toimuvaga vastu. Samas olen Keskerakonnale kogu aeg kaasa elanud, sest ühiskonnas on vaja tasakaalu ja seisu, kus iga päev tööl käiv inimene - olgu ta õpetaja, päästja, riigiametnik, kassapidaja - saaks normaalselt hakkama," põhjendas Riisalu.

"Oma poliitilistel eksirännakutel olen mõistnud, et Keskerakond on erakond, mis suudab kõige paremini esindada kõikide Eestimaa inimeste huvisid ja seda võimalikult laiapõhjaliselt," lisas ta.

Peaminister Jüri Ratase bürood juhtiv Tanel Kiik selgitas, et on alati olnud õiglasema ja solidaarsema ühiskonna toetaja, kelle maailmavaadet iseloomustavad inimkeskne mõtteviis ja tasakaalukus. Ta märkis, et Keskerakond seisab Jüri Ratase juhtimisel iga inimese ja hooliva riigi eest.

Kesklinna linnaosavanem Vladimir Svet ütles, et liitub erakonnaga, sest olles Kesklinna vanema positsioonis peab ta iseenesestmõistetavaks, et viib oma töös ellu seda poliitilist programmi, mis sai Tallinna linnas valijate heakskiidu.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: