ERR-i uueks Euroopa korrespondendiks saab Epp Ehand ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Epp Ehand
Epp Ehand Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) uueks Euroopa korrespondendiks saab "Aktuaalse kaamera" toimetaja Epp Ehand. Rahvusringhäälingu senine korrespondent Brüsselis Johannes Tralla naaseb Eestisse ja jätkab tööd ERR-is.

"Epp Ehandi kasuks räägib pikaajaline ajakirjanikutöö kogemus ja Euroopa teemade hea tundmine. Epp on töötanud nii tele- kui raadiouudistes ja toimetanud mitmeid saateid ETV-s. Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal töötas Epp ERR-i täiendava korrespondendina Brüsselis ja kindlasti on tal Euroopa Liidu köögipoole teemad juba tuttavad," ütles ERR-i uudiste- ja sporditoimetuse peatoimetaja Anvar Samost.

"Epul on varasemast Brüsselis oldud ajast näiteks kogemus Prantsusmaa valimiste ja eriti Kataloonia referendumi kajastamisel, kus tema pädevus, suurepärane keeleoskus ja aktiivsus on televaatajatele meelde jäänud," lisas Samost. 

"Mul on rõõm jätkata Euroopas toimuva vahendamist Eesti televaatajatele ja raadiokuulajatele," ütles Epp Ehand. "Eesti eesistumise ajal saadud kogemus oli mulle õpetlik sissejuhatus Euroopa Liidu asjaajamisse. Üldisemalt on Euroopa teemad aga mulle alati huvi pakkunud. Annan oma parima, et sündmused, arutelud ja meeleolud nii Brüsselist kui ka kaugemalt jõuaksid võimalikult mitmekesisena meie auditooriumini."

Epp Ehand asub Brüsselis tööle septembri alguses.

Seitse aastat Brüsselis rahvusringhäälingu korrespondendina töötanud Johannes Tralla jätkab sügisest tööd Eestis nii uudistetoimetuses kui ETV uues päevakajalises poliitikasaates. 

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: