President töötab järgmisel nädalal taas Ida-Virumaal

President Kersti Kaljulaid 2018. aasta suvel Narvas
President Kersti Kaljulaid 2018. aasta suvel Narvas Autor/allikas: Sergei Stepanov

President Kersti Kaljulaid on algaval nädalal taas Ida-Virumaal, kus kohtub siinse elu edendajatega.

Presidendi kantslei teatel külastab riigipea esmaspäeval Ida-Eesti pommigruppi ja Viru vanglat ning osaleb Poola 100. aastapäevale pühendatud vastuvõtul, mis toimub seekord Narvas, kirjutab Põhjarannik.

Teisipäeval külastab president Eesti Energia Enefit280 õlitehast Auveres ning Balti elektrijaama tuuleparki. Samal õhtul osaleb riigipea Narva Aleksandri kiriku kontserdil "Aleksandri hääl", kus esinevad teiste seas Moskva Novaja Opera sopran Natalja Kreslina ja Andres Mustonen.

Nädala teises pooles külastab president Kaljulaid Ida-Viru keskhaiglat, Käva mööblit tootvat ettevõtet TNC-Components ja kohtub Kohtla-Järve linnajuhtidega.

Riigipea külastab ka Narva Eesti Gümnaasiumit, politsei- ja piirivalveameti ning päästeameti ühishoonet Jõhvis ning Narva elektrimootoreid tootavat ettevõtet Waldchnep ja kohtub Purtse vabatahtlikega.

Riigipea on lubanud sel sügisel töötada Narvas kokku kuu aega ja seda kolmes jaos. Viimati oli president Kaljulaid Ida-Virumaal kaks nädalat suve lõpus, mil kohtus sealsete tublide inimestega ning külastas kohalikke omavalitsusi, ettevõtteid ja riigiasutusi.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: