Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Sven Nuutmann lahkub Eesti Meedia juhi kohalt UP Investi tüürima

Foto: Liis Treimann/Eesti Meedia /SCANPIX

Sven Nuutmann lahkub 1. jaanuarist AS-i Eesti Meedia juhatuse esimehe ametikohalt ning asub tööle investeerimisfirma ja Eesti Meedia emaettevõtte UP Investi juhatuses.

Koos senise juhatuse liikme Marko Virkebauga saab Nuutmanni ülesandeks järelevalve UP Investi olemasolevate investeeringute üle ning tulevaste investeeringute planeerimine ja analüüs.

UP Investi omaniku Margus Linnamäe sõnul on neli ja pool aastat väldanud koostöö Nuutmanniga olnud väga viljakas, mistõttu soovib ta näha Nuutmanni senisest suuremat rolli UP Investi investeeringute juhtimisel.

1. jaanuarist lahkub UP Investi juhatusest Kristjan Vilosius. UP Investi juhatus saab olema kolmeliikmeline ning sinna kuuluvad ka Marko Virkebau ja juhatuse esimehena Margus Linnamäe.

Lähiajal alustatakse AS-i Eesti Meedia juhatuse uue esimehe otsimist.

Baltimaade juhtiva investeerimisfirmana keskendub UP Invest tervishoiu-, meedia-, kinnisvara- ja jaekaubanduse ning cleantech riskikapitali ja jaeteeninduse valdkonna investeeringutele.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: