Kalevi veekeskus loodab märtsiks lubatud avamistähtajast kinni pidada ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Veekeskusesse lisandub uusi atraktsioone, lõõgastusbassein, saunasid ja mullivanne.
Veekeskusesse lisandub uusi atraktsioone, lõõgastusbassein, saunasid ja mullivanne. Autor/allikas: Kalev Spa

Enam kui poolteist aastat kestnud laiendus- ja renoveerimistööd Tallinna kesklinnas asuvas Kalev Spas peaks lõpule jõudma veebruari kuuga ning veekeskus loodab uuesti uksed avada veel märtsikuu sees.

Veekeskuse direktor Tõnu Tanvell ütles, et täpne avamiskuupäev sõltub suuresti sellest, millal annab linn kasutusloa.

"Loodame, et märtsis ikkagi avame. Tööd nii kaugel veel pole, et juba tolmu pühitakse. Ehitustööd basseiniruumis käivad ning ehitajal on plaan lõpetada suuremad tööd veebruari lõpuks," kirjeldas ta hetkeolukorda.

"Edasi sõltub kõik linna ametkondade menetluse kiirusest. Tahame kasutusloa menetlust alustada veebruari alguses," lisas Tanvell.

Veekeskuse avamiskuupäeva on Kalev Spa korduvalt edasi nihutanud. Algselt pidid tööd valmima juba 2017. aasta sügisel, hiljem loodeti töödega valmis jõuda 2018. aasta suve lõpuks.

Ametliku põhjendusena on hotell kirjutanud, et tööde käigus ilmnes hoone osade ehituskonstruktsioonide oodatust halvem seisukord. Sellest tulenevalt oli vaja teha uusi ekspertiise ja põhiprojekti muudatusi ning need tõid kaasa täiendava ajakulu.

Ettevõte lubab oma kodulehel, et renoveerimise- ja ehitusprojekti käigus uueneb põhjalikult kogu veekeskus, mis saab täielikult uue näo alates riietusruumidest kuni basseinideni.

Veekeskusesse lisandub uusi atraktsioone, lõõgastusbassein, saunasid ja mullivanne, renoveeritakse täielikult laste treeningu- ja vesiaeroobikabasseinid ning lastebassein kõige pisematele. Sportlastele ja harrastusujujatele säilib 50-meetrine bassein ja hüppetornid.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: