Boroditš: nädala pärast on meil 10 uut bussi

{{1549019820000 | amCalendar}}

Tallinna Linnatranspordi bussid alustasid reedel liinide teenindamist muudetud graafikute alusel - busside ennelõunased väljumised toimusid kõikidel liinidel uute sõiduplaanidega vastavuses. Tallinna Linnatranspordi juhatuse esimees Deniss Boroditš ütles ERR-ile, et nädala pärast on Tallinna liinivõrgus juba 10 uut bussi juures.

"Tänasest töötavad kõik meie olemasolevad jõud ja reservid, et bussiliinid maksimaalselt ära teenindada. Varahommikust praeguseni on bussiliiklus toiminud plaanipäraselt ja täna kehtima hakanud graafikutega vastavuses. Jälgime pidevalt olukorda, et tagada kõikide liinide sujuv teenindamine. Tänan kõiki sõitjaid mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest," ütles Tallinna Linnatranspordi juhatuse esimees Deniss Boroditš.

Ta rääkis, et kui tuleb mingi signaal, et kuskil on tehniline rike või avarii, siis juht teavitab dispetšerit ja koheselt saadetakse reservbuss asemele.

"Meil on esimesed täiendavad bussid ka juba tulemas. Eile tuli kaks, täna veel kolm. Ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis järgmise nädala lõpus me suudame tagasi panna kümme bussi. Umbes 25 protseni graafik taastub võrreldes olukorraga enne 1. veebruari," märkis Boroditš.

Jooksvalt täienevat infot kehtivate bussisõidugraafikute kohta leiab veebilehelt www.transport.tallinn.ee. Muudetud sõidugraafikutega saab tutvuda ka bussipeatustes.

Alates reedest teenindab Tallinna linnatransport lisaks senisele 62 bussiliinile veel bussiliine number 2, 12, 13, 20, 20A, 25, 39, 49, 57, 59 ja 65. Sellega seoses on Tallinna bussiliinide sõidugraafikud muudetud.

Tallinna Linnatranspordi bussijuhid teevad praegu lisatööd, kuid juurde on värvatud uusi bussijuhte nii enne samadel liinidel tegutsenud MRP Liinidest kui ka mujalt. Boroditši sõnul on seni kehtinud graafiku taastamiseks vaja värvata veel 60 bussijuhti, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Allikas: BNS, ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: