Tallinna linnavolikogu esimehe kandidaat on Tiit Terik

Tallinna linnavalitsuse pressikonverents
Tallinna linnavalitsuse pressikonverents Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Keskerakonna juhatus kinnitas neljapäeval Tallinna linnavolikogu esimehe kandidaadiks endise Pirita ja Nõmme linnaosavanema Tiit Teriku.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas tõi välja, et Terik on töötanud Tallinna linnasüsteemis pikka aega linnaosavanema ametikohal ning panustanud linna juhtimisse volikogu liikmena.

"Tiit on olnud aktiivne mitte ainult poliitikuna, vaid ka kolmandas sektoris, taaselustades õpilasmaleva traditsiooni Eestis. Tallinna elanikud on nii kohalike omavalitsuste valimistel kui ka riigikogu valimistel näidanud, et tema tööd linnaosa vanemana on hinnatud. Usun, et vähemalt  sama hästi ja linnaelanike huve silmas pidades juhib ta ka linnavolikogu," rääkis Ratas.

"Usun, et tänaste volinikega väljakujunenud head isiklikud suhted ja minu kogemused riigikogust ning Tallinnast annavad mulle hea lähtekoha selleks ametiks," ütles Tiit Terik.

Terik on valitud kolmel korral Tallinna linnavolikogu liikmeks. Ta on Keskerakonna Nõmme piirkonna esimees ning olnud varem Keskerakonna noortekogu esimees. Ta on SA Õpilasmalev nõukogu esimees ning kaitseliitlane Harju malevas. 

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: