Korruptsioonikuritegudes süüdistatav Narva ettevõtja ja poliitik Aleksei Voronov läheb reaalselt vangi

Korruptsioonikuritegudes süüdistatav Narva ettevõtja ja poliitik Aleksei Voronov läks prokuratuuriga kokkuleppele, millega Voronov võtab karistusena vastu osaliselt tingimisi ja osaliselt reaalse vangistuse ning rahakaristuse.

Voronovi süüdistatakse riigihangete tegemise nõuete rikkumises menetluses osalejale eelise andmise eesmärgil ning altkäemaksu saamises ja küsimises korduvalt ning suures ulatuses.

Oma ametiseisundit kasutades lõi AS-i Narva Vesi juhatuse liige Voronov prokuratuuri teatel oma tuttavatele eelisolukorra teiste hankes osalejatega võrreldes ning kohandas hanketingimusi oma soosikutele sobivaks, võimaldas hanke käigus muuta pakkumisi, kindlustades seeläbi tuttavatele hankevõidud.

Linnavolikogu liikmena aitas Voronov süüdistuse järgi kaasa Narva linnavalitsusest ehitusloa saamisele ja hankeprojektide kinnitamisele. Jüri Nikolajev vestles Narva kohtumaja juures prokurör Kalmer Kasega.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: