Putin jõi G20 tippkohtumise õhtusöögilauas vaid kaasavõetud termosest

Venemaa president Vladimir Putin tuli reedel Jaapanis toimuva G20 tippkohtumise õhtusöögilauda oma termosega ja jõi vaid sellest, samas kui tema einekaaslased jõid tavalistest veiniklaasidest.
Juhtunu pani sotsiaalmeedia kihama. Mõned tegid Putini pihta nalja, samas kui teised spekuleerisid, et Venemaa kauaaegne juht on paranoiline.
"Põhjus on selles, et ta joob sellest termosest pidevalt teed," selgitas Putini pressiesindaja Dmitri Peskov uudisteagentuurile RIA Novosti.
Putin tervitas termosega ka USA presidenti Donald Trumpi, kes jõi veiniklaasist koolat.
Лидеры G20 пришли на ужин со своим pic.twitter.com/1X0bBGlHLe
— Кремлевский пул РИА (@Kremlinpool_RIA) June 28, 2019
Oma joogianumaga üritusele minemine pani inimesed veebis spekuleerima, et 66-aastane Putin ei usalda kedagi.
Termos meenutas tassi, millest Putin joob oma tundidepikkustel pressikonverentsidel. Termosel on Venemaa vapil olev kahepealine kotkas.
"Kui olete näinud seda, mida mina olen näinud, siis tuleksite ka teie oma tassiga," kirjutas Putinit parodeeriv Twitteri-konto @DarthPutinKGB.
If you'd seen what I've seen, you'd bring your own cup too. pic.twitter.com/3FPLcmR7f1
— Darth Putin (@DarthPutinKGB) June 28, 2019
Toimetaja: Laur Viirand
Allikas: BNS











