Mart Võrklaev alustas tööd riigikogus

Mart Võrklaev.
Mart Võrklaev. Autor/allikas: Erakogu

Rohkem kui seitse aastat Rae vallavanemana töötanud Reformierakonna liige Mart Võrklaev andis esmaspäeval riigikogu ees ametivande ja alustas Kalle Pallingu asendusliikmena parlamenditööd.

Võrklaev ütles sotsiaameedia vahendusel, et soovib tegeleda eelkõige ühistranspordi teemadega. "Soovin seista meie trammiprojekti eest, mida Rae vallas aastaid olen vedanud. Minu suur soov oleks, et ühel hetkel oleks rööpad maas nii Raes kui ka teistes Tallinna lähivaldades, trammid sõidaks ja ühistransport muutuks palju paremaks," rääkis Võrklaev.

Riigikogu juhatus registreeris Võrklaeva Reformierakonna fraktsiooni liikmeks ja kinnitas tema asumise keskkonnakomisjoni ja Euroopa Liidu asjade komisjoni liikme kohale

Sellega seoses kinnitas riigikogu juhatus Riho Breiveli lahkumise keskkonnakomisjoni liikme kohalt ja asumise õiguskomisjoni liikme kohale ning Rein Suurkase lahkumise õiguskomisjoni liikme kohalt ja asumise keskkonnakomisjoni liikme kohale.

Võrklaev sai riigikogu liikmeks Kalle Pallingu asendusliikmena, kes lahkus riigikogust septembris.

Harju- ja Raplamaa valimisringkonnas oma erakonna viienda numbrina kandideerinud Palling sai 3. märtsi riigikogu valimistel 1655 häält, Võrklaev samas ringkonnas Reformierakonna nimekirja kuuenda numbrina 1025 häält.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: