Taavi Pukk lahkus Tallinna TV juhi kohalt

Taavi Pukk
Taavi Pukk Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Kolmapäeval otsustas SA Tallinna Televisiooni (TTV) nõukogu rahuldada juhatuse liikme Taavi Puki tagasiastumispalve ning jätkata ühe juhatuse liikmega. Ühtlasi tehti juhatusele üleandeks valmistada ette riigihange kolmele TTV saatele eetriaja ostmiseks.

Nõukogu rahuldas TTV juhatuse liikme Taavi Puki tagasiastumisavalduse ning TTV jätkab alates detsembrist ühe juhatuse liikmega, teatas Raepress neljapäeval.

Ühtlasi pikendas nõukogu teise juhatuse liikme Revo Raudjärve lepingut kolmeks aastaks, Raudjärve palgatingimusi ei muudetud.

"Üks juhatuse liikmetest on avaldanud soovi ametist tagasi astuda, nõukogu seda arutas ning leidis, et TTV saab vähenenud koosseisus hakkama ka ühe juhatuse liikmega. Ma tänan Taavi Pukki tehtud töö eest TTV juhina ning hea koostöö eest SA nõukoguga," ütles nõukogu esimees Aivar Riisalu.

TTV nõukogu kuulas ära juhatuse ka ülevaate televisiooniteenuse lõpetamisega seonduvate lepingute seisust. Osa lepinguid on juba lõpetatud ning mõned läbirääkimised lepingute lõpetamiseks on veel pooleli.

Kolm saadet jätkavad

TTV juhatus tutvustas nõukogule plaani valmistada ette riigihanked igal tööpäeval eetris oleva uudistesaate, kord nädalas eetris oleva debatisaate ja kord nädalas eetris oleva kultuurielu ja aktuaalseid teemasid käsitleva telemagasini jaoks eetriaja ostmiseks.

Nõukogu tegi juhatusele ülesandeks valmistada kuu aja jooksul ette riigihanked, et 2020. aasta algusest oleks võimalik Tallinna saateid tele-eetris näha.

"Lisaks linnasaadete tegemisele jääb TTV ülesandeks toota asjakohaseid ennetus- ja teavitusvideoid ning pakkuda audiovisuaalset materjali nii Pealinna ja Stolitsa portaalile kui ka linna sotsiaalmeediakanalitele," ütles Riisalu. 

Riisalu sõnul on maailm ja infoväli meie ümber muutunud visuaalseks ning vajaliku teabe linlasteni viimiseks peab ajaga kaasas käima ja sellisel kujul seda neile pakkuma.

Tallinna TV nõukogu otsustas septembri lõpus, et telekanal lahkub 1. oktoobrist vabalevist.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: