Teadlaste Maja peab linnahalli konverentsikeskusena perspektiivituks

Tallinna linnahall
Tallinna linnahall Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Õppejõude ja teadlasi ühendav MTÜ Tallinna Teadlaste Maja peab Tallinna linnahalli konverentsikeskuse rajamist perspektiivituks.

Peaministrile, kultuuriministrile ja Tallinna linnapeale saadetud kirjas märgitakse, et Tallinna linnahall kui unikaalne ehitis tuleb korralikult remontida, kuid sinna eraldi konverentsikeskust rajada pole mõtet.

"Konverentsid töövormina ei kasva sõitudega suurtesse saalidesse, vaid piirduvad pigem osavõtjatest spetsialistide väiksema arvuga nn töötubasid eelistades hotellides või nende naabruses. Neid meie linnades juba leidub," kirjutasid Tallinna Teadlaste Maja nõukogu ja juhatuse liige Sirje Arro ja Teadlaste Maja nõukogu nõunik Elsa Pajumaa.

Pöördujate sõnul eelistatakse konverentsipaikadena kõrgkoolide ruume Tallinna Tehnikaülikoolis, Tallinna Ülikoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kus on juba suuri saale ja töötubadeks auditooriume.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: