Postimehe arvamustoimetusest lahkub kaks ajakirjanikku

Postimees.
Postimees. Autor/allikas: ERR

Postimehest lahkub veel kaks ajakirjanikku, lahkumisavalduse esitasid Eva-Lotta Kivi ja Karl-Eduard Salumäe arvamustoimetusest.

Ajakirjanike lahkumist kinnitas ERR-ile Postimehe peatoimetaja kohusetäitja Kalev Korv, kes lahkumise põhjustest rääkida ei soovinud.

Korvi sõnul tuleb nüüd nende asemele uued inimesed otsida. "Ega Eesti headest meedia suunitlustega inimestest tühi ei ole," lausus Korv.

Korv kinnitas, et nädalalõpulisa AK (arvamus ja kultuur) ilmub Postimehe vahel edasi. "Ma võin kõigile kinnitada, et kogu materjal, mida Postimees välja annab, jätkub samas mahus, samal kujul ja samas rütmis ilmumist," ütles Korv.

Postimehest on juhtkonnaga tekkinud erimeelsuste tõttu viimastel nädalatel lahkunud vastutav väljaandja Merili Nikkolo, uuriva toimetuse juht Holger Roonemaa, arvamustoimetuse juhataja Indrek Lepik ning uuriva toimetuse ajakirjanikud Oliver Kund, Martin Laine, Mari Mets, Helen Mihelson ja Henrik Ilves. 

Postimehe arvamustoimetusest on viimase aasta jooksul lahkunud kokku kuus inimest - lisaks Kivile ja Salumäele Indrek Lepik, Neeme Korv, Marti Aavik ja Taavi Minnik.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: