Ratas: tavapärasesse elurütmi naasmiseni kulub kuid

Jüri Ratas
Jüri Ratas Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Kuigi Eestis on saanud kinnitust esimene ametlikult koroonaviirusest tervenenu, kulub tavapärase elurütmi taastumiseni siiski veel kuid, ütles peaminister Jüri Ratas.

Peaminister kirjutas Facebookis, et kuigi laupäeval tuli kinnitus esimese ametlikult tervenenu kohta, kes on Eestis koroonaviiruse COVID-19 seljatanud, ning selliseid sõnumeid hakkab lähiajal üha rohkem tulema, tuleb jätkuvalt olla ettevaatlik.

"Siiski kulub enne veel nädalaid ja kuid, kui saame naasta oma tavapärase elurütmi juurde. Seni peame tegelema viiruse leviku piiramisega nii ühiskondlikul tasandil, kui peab pingutama igaüks meist eraldi. Me kõik peame jälgima tervishoiutöötajate juhiseid, pidama kinni hügieenireeglitest ning vältima nii palju kui vähegi võimalik lähikontakte teiste inimestega. Samuti on mõistlik vältida pindade ja esemete katsumist, mis võivad olla viirusega saastunud ning sularaha asemel kasutada võimalusel teisi maksevõimalusi," kirjutab Ratas.

Ta kinnitas, et valitsus astub vajalikke samme, et viiruse levikut piirata, takistada Eestis uute kollete teket ning kõigi tervist kaitsta. 

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: