Kiik: püüame Tallinna lukkupanekut vältida

Tallinna piirangud mänguväljakutel.
Tallinna piirangud mänguväljakutel. Autor/allikas: Priit Rajalo/ERR

Valitsus püüab vältida sellist olukorda, kus Tallinna ja ülejäänud Eesti vahel tuleks kehtestada liikumispiirangud, ütles sotsiaalminister Tanel Kiik.

"Tallinna lukkupanekut püüame vältida, kuna siin käiakse väga palju tööl väljaspoolt linna ning tallinlased liiguvad ka linnast välja tööle," ütles Kiik pühapäeval peetud pressikonverentsil.

Minister selgitas, et nii kaua kuni järgitakse väljas liikumisel 2+2 reeglit ja inimesed hoiduvad suurematest kogunemistest, mis aitab koroonaviiruse levikut takistada, siis ei pea nii drastilisi meetmeid rakendama.

Kiik kutsus kõiki piirangutest kinni pidama, hoiduma kogunemistest ning isegi võimalusel toit koju tellima, mitte aga seda ise poest ostma minema.

"Meie kõigi käitumine on täna juba andnud tulemusi. Kui suudame seda hoida, siis võib-olla ei tekigi vajadust lisameetmeid rakendada. Aga seda näitab aeg," märkis sotsiaalminister.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: