Enim teeniv riigi ja omavalitsuse PR-töötaja on endiselt Ain Saarna ({{contentCtrl.commentsTotal}})

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Ain Saarna. Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Enim teeniv riigi ja kohaliku omavalitsuse PR-töötaja on Tallinna linnakantselei avalike suhete direktor Ain Saarna, selgus rahandusministeeriumi avalikustatud riigi ja KOV-ide ametnike palgaandmetest.

Mullu küündis Saarna kogusissetulek (palk+muutuvpalk) 57 907 euroni, mis teeb igakuiseks sissetulekuks 4825 eurot. Käesoleva aasta 1. aprilli seisuga oli Saarna põhipalk 4350 eurot, mis on samuti kõrgeim näitaja ametnikest PR-töötajate seas. Saarna oli sel auväärsel kohal ka mullu.

Teisel kohal selles arvestuses oli presidendi avalike suhete nõunik Taavi Linnamäe, kes teenis mullu koos lisatasudega kokku ligi 47 500 eurot, mis teeb igakuiseks sissetulekuks 3958 eurot. Linnamäe põhipalk tänavu 1. aprilli seisuga oli 3540 eurot.

Kolmandal kohal oli välisministeeriumi avalike suhete osakonna peadirektor Inga Bowden, kelle mullune sissetulek koos lisatasudega oli 43 930 eurot, mis teeb igakuiseks tasuks 3660 eurot. Bowdeni põhipalk oli tänavu 1. aprillil 3300 eurot.

Valitsuskommunikatsiooni direktor Urmas Seaver teenis mullu koos lisatasudega 42 445 eurot, mis teeb igakuiseks sissetulekuks 3537 eurot. 1. aprilli seisuga oli Seaveri põhipalk 3450 eurot.

Riigikogu kantselei avalike suhete osakonna juhataja Anu Adra-Entsik teenis mulle koos lisatasudega 40 437 eurot, mis teeb igakuiseks sissetulekuks 3370 eurot. Tema põhipalk 1. aprilli seisuga oli 3020 eurot.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: